poniedziałek, 23 września 2013

Tak bardzo prześladowany

Gazeta Wyborcza, zawsze czujna na wszelkie przejawy nieprawomyślności i ksenofobii, zamieściła (bez konsultacji z głównym zainteresowanym) ten dość nierzetelny artykuł, choć w sumie jako parodia dziennikarstwa to nawet się nadaje - zwłaszcza cytaty z "wywiadu" i rzekoma autoprezentacja, wzięta z jakiejś troll-strony.
Sama sprawa natomiast jest smutna. Człowiek całe życie walczy z rasizmem, faszyzmem, zamordyzmem - o wolność słowa, a tu takie zaskoczenie. Otóż rzeczony utwór o "białej kurwie czarnucha", znany z płyty "Kapitalizm, głupcze!", to przede wszystkim dobitna i sardoniczna ilustracja tego, co się dzieje w sferze stosunków damsko-męskich, zainspirowana artykułami m.in. z Wyborczej nt. tego, jakim dobrym biznesem jest uwodzenie Polek na wakacjach np. w Egipcie przez Arabów, załatwianie sobie wizy do Polski, a następnie puszczanie takiej naiwnej z torbami. Jednocześnie kąśliwe przedstawienie hipokryzji tych, którzy właśnie krzyczą na te poszkodowane kobiety "białe kurwy czarnucha", samemu widocznie nie rozumiejąc, że nie stanowią dla Polek wystarczająco wartościowych mężczyzn, skoro tamte muszą jeździć do ciepłych krajów, by zostać zaspokojone - choć je to koniec końców drogo kosztuje. Natomiast marna reputacja Polek zagranicą to już rzecz nie do odbudowania, obawiam się.

2 komentarze:

 1. Współczuję, teraz tylko czekać aż i mi jakiś ''życzliwy'' dobierze się do dupy [ zapewne za wszystkim stoi znany lokalny delator i mentalny ormowiec Bogdan B. - nie wymienię nazwiska bo art. 212 się kłania ]. Niestety z pani redaktor wyszła typowa wybiórcza wywłoka a szkoda bo miałem o niej raczej dobre zdanie, dotąd jak na standardy ''GW'' prezentowała przyzwoity poziom, cóż - artykuł jest wybitnie tendencyjny i kompromitujący dla dziennikarki, mogę jeszcze zrozumieć jej bulwersację jako kobiety tym utworem - aczkolwiek dajesz jedynie odpowiednie słowo kawałowi brzydko pachnącej rzeczywistości - gdyby jednak faktycznie była rzetelna zadałaby sobie niewielki trud sprawdzenia twojej twórczości czy choćby przejrzenia tego bloga a wówczas dotarłoby może do niej, że jedyny szowinizm jaki można ci zarzucić, jeśli już to prożydowski ! Nawet polemizowałem z tobą na ten temat na twoim poprzednim kanale na YT, oczywiście nie dlatego że jestem jakimś ''aaaantysemitą'' czy lewakiem popierającym nacjonalistyczne i przepełnione fanatyzmem religijnym postulaty Palestyńczyków tylko nie mogę pojąć jak ktoś deklarujący się jako anarchokapitalista, radykalny libertarianin i ateista może tak gorąco popierać Izrael - państwo założone przez de facto narodowych socjalistów [ w ścisłym tego słowa znaczeniu, nie zrównuję ich z hitlerowcami ], wyznaniowe mimo świeckiej pozłoty bo przecież nie istnieją tam śluby cywilne i wszystko musi być ''koszerne'', militarystyczne i agresywnie szowinistyczne - ?! [ chyba że tu też kryje się jakaś ironia a ja nie zakumałem ] Myślę, że powinna być to dla ciebie nauczka, jak widać nawet radykalny prosyjonizm nie chroni przed dopierdoleniem się ''koszernej'' i wietrzących wszędzie ''antysemickie spiski'' kapusiów, zapewne ta zaostrzająca się walka klasowa której padłeś ofiarą ma związek z tym :

  http://wyborcza.pl/1,91446,14552334,Jesienia_ruszaja_szkolenia_dla_prokuratorow_od_spraw.html

  - who next ?! Jakby co trzymam specjalnie na kompie pornole z czarnymi babami - jakim ja mogę być rasistą skoro uważam że sperma pięknie komponuje się na twarzy Murzynki albo jej wielkim cudnym tyłku, no jakim ?

  OdpowiedzUsuń
 2. p.s.

  w komentarzu [ na końcu prawie ] :

  ''W UK (w tym przypadku chodzi o Anglię i Walię) rodzą się dzieci,których jedno z rodziców jest z Polski a drugie z Afryki lub Azji. Kolejna tabelka pokazuje, jak to wygląda w liczbach:
  tabelaA-A.jpg
  W tabeli uderza duża rozbieżność między liczbami dzieci ze związków Polki z Afrykańczykiem lub Azjatą, a zawiązków Polaka z Afrykanką lub Azjatką. Jakby rządziła tym zasada: Wasze kobiety są dla nas a od naszych kobiet wam wara.
  Chyba nie mam poczucia, że pozycja moich rodaków w społeczności UK jest wysoka.''

  http://www.prawica.net/35192

  - najwidoczniej ktoś tu się obraża na fakty, jak zwykle zresztą...

  OdpowiedzUsuń